Ottelut

Miehet I suomensarja

Länsilohko (runkosarja, jatkopelit)

La12.5.15:00      Kannus-Vaasa                      
Ke16.5.18:00Haapajärvi-Kannus 
La26.5.15:00Ylistaro-Kannus 
Ke30.5.18:00Kannus-Veteli 
To7.618:00Alavus-Kannus 
La16.615:00Kannus-Vimpeli 
Su17.6.15:00Kannus-Alavus 
To28.6.18:00Peräseinäjoki   -Kannus 
Ke4.7.18:00Vaasa-Kannus 
La7.718:00Kannus-Seinäjoki 
La14.7.15:00Kannus-Ylistaro 
Ke18.7.18:00Veteli-Kannus 
La28.7.13:00Seinäjoki-Kannus 
Ke1.8.18:00Kannus-Haapajärvi 
La4.8.16:00Vimpeli-Kannus 
Ke8.8.18:00Kannus-   Peräseinäjoki 
Lohkovälierä    
Ke15.8.17:30Kannus-Veteli 
La18.816:00Veteli-Kannus 
Su19.815:00Kannus VeteliTarvittaessa
Lohkofinaali    
Ke22.817:30Alavus-Kannus 
La25.815:00Kannus-Alavus 
Su26.817:00Alavus-KannusTarvittaessa

Nousukarsinta

  
La1.9.15:00Kannus-Loimaa 
Su2.9.14:00Loimaa-Kannus 
La8.9.15:00Kannus-LoimaaTarvittaessa
       

Naiset I suomensarja

Länsilohko (tulokset)

Su13.5.14:00Vähäkyrö-Kannus 
Su20.5.15:00Kannus-Nurmo 
Su27.5.14:00Ruovesi-Kannus 
To31.5.18:00Kannus-Vähäkyrö 
Ti5.6.18:00Seinäjoki-Kannus 
La9.6.15:00Kannus-Ilmajoki 
Su10.6.15:00Kannus-Ikaalinen 
Ti12.6.18:00Vimpeli-Kannus 
To14.6.18:00Kannus-Ylihärmä 
Ma18.6.18:00Kannus-Lapua 
Ti19.6.18:00Ilmajoki-Kannus 
Su8.7.14:00Nurmo-Kannus 
Ti10.7.18:00Kannus-Ruovesi 
To12.7.18:00Kannus-Seinäjoki 
La21.7.17:00Kankaanpää-Kannus 
Su22.7.15:00Ikaalinen-Kannus 
Ke25.7.18:00Lapua-Kannus 
Su5.8.15:00Kannus-Vimpeli 
To9.8.18:00Ylihärmä-Kannus 
La11.8.15:00Kannus-Kankaanpää 
       

C-tytöt SM-karsintasarja

Lohko B (tulokset)

To10.5.15:00Kannus-Oulu 1 
Pe11.5.18:00Raahe-Kannus 
Ti29.5.18:00Kannus-TyrnäväPelataan Oulaisissa
Pe15.6.18:00Kannus-Raahe 
Ti3.7.18:00Tyrnävä-Kannus 
Pe6.7.18:00Oulu 1-Kannus 
 29.7-3.8 Nuorisoleiri  Seinäjoki (tulokset)
       

Miehet II maakuntasarja

Luoteislohko (tulokset)

Ti15.518:00Kannus 2-Ylivieska 3 
La19.5.16:00Kannus 2-Reisjärvi 
Su10.615:00Nivala-Kannus 2 
Ke13.618:00Kannus 2-Toholampi 
Ti26.618:00Perho-Kannus 2 
Ma2.718:00Ylivieska 3-Kannus 2 
Su15.714:00Reisjärvi-Kannus 2 
Su22.7. Haapajärvi 2-Kannus 2 
Su29.715:00Kannus 2-Nivala 
To16.818:00Toholampi-Kannus 2 
Su19.818:00Kannus 2-Haapajärvi 2 
Pe24.818:00Kannus 2-Perho 
       

Miehet III aluesarja

Keski-Pohjanmaa (tulokset)

Su20.5. Kärsämäki-Kannus 3 
Pe1.6.18:00Kannus 3-Sievi 
Pe8.6.18:30Kannus 3-Haapavesi 
La16.6 Nivala 2-Kannus 3 
To5.718:00Kannus 3-Ylivieska 4 
Pe13.718:00Kannus 3-Kärsämäki 
To19.718:00Sievi-Kannus 3 
Pe27.718:00Haapavesi-Kannus 3 
Pe10.818:00Kannus 3-Nivala 2 
Pe17.818:00Ylivieska 4-Kannus 3 
       

Naiset II maakuntasarja

Luoteislohko (tulokset)

Ti15.5.18:00Sievi-Kannus 2 
Ti22.5.18:00Kannus 2-Kinnula 
Pe25.518:00Toholampi-Kannus 2 
Su17.6 Ylivieska 2-Kannus 2 
Ma25.618:00Kannus 2-Haapajärvi 2 
Ke4.7.18:00Perho-Kannus 2 
La7.713:00Kannus 2-Oulainen 2 
Su15.718:00Kannus 2-Sievi 
Ti17.718:00Kinnula-Kannus 2 
Ti24.718:00Kannus 2-Toholampi 
Pe27.718:00Kannus 2-Nivala 
Su5.819:00Kannus 2-Reisjärvi 
Ti7.818:00Nivala-Kannus 2 
Su12.818:00Kannus 2-Ylivieska 2 
Ke15.818:00Haapjärvi 2-Kannus 2 
La18.8 Reisjärvi-Kannus 2 
To23.818:30Kannus 2-Perho 
La25.8 Oulainen 2-Kannus 2 
       

Ladypesis

(tulokset)

    -  
       

E-pojat

Piirisarja (tulokset)

To17.5.18:00Haapajärvi 1-Kannus 
Ma21.5.18:00Kannus-Nivala 
Su27.5.17:00Kannus-Kärsämäki 
To31.5.18:00Halsua-Kannus 
Ti19.618:00Kannus-Toholampi 
Ti26.618:00Kannus-Oulainen 
Su1.7.15:00Kannus-Ylivieska 06 
Ti3.718:00Ylivieska 07-Kannus 
Ti10.718:00Pyhäjärvi-Kannus 
Ti17.718:00Haapajärvi 2-Kannus 
Jatkosarja    
Ti24.718:00Kannus-Ylivieska 07 
Ti7.818:00Pyhäjärvi-Kannus 
TI14.818:00Kannus-Toholampi 
Ti21.818:00Haapajärvi-Kannus 
       

E-tytöt

Piirisarja (tulokset)

Pe18.518:00Kajaani-Kannus 
Pe25.518:00Kannus-Nivala 
Su3.6.11:00Kannus-Oulainen 
La9.6.11:00Kannus-Ylivieska 
Ma11.618:00Haapajärvi -KannusKärsämäellä
Ke20.6.18:00Kannus-Veteli 
La30.6 Kinnula-Kannus 
Ma9.718:00Nivala-Kannus 
Pe20.718:00Oulainen-Kannus 
La4.815:00Kannus -Kinnula 
Ma6.818:00Ylivieska-Kannus 
La11.811:00Kannus-Haapajärvi 
Su12.812:00Kannus-Kajaani 
Ma13.818:00Veteli-Kannus 
Jatkopelit    
Ma6.8.18:00Kannus-Ylivieska 07 
TI7.8 Pyhäjärvi-Kannus 
Ti14.8.18:00Kannus-Toholampi 
Ti21.8. Haapajärvi-Kannus 
       

Naperot (F-juniorit)

Piirisarja, B-kori (tulokset)

Ti22.5.18:00Sievi-Kannus 
Ti29.5.18:00Kannus-Ylivieska 
Ke30.5.18:00Kärsämäki-Kannus 
Ma11.618:00Nivala-Kannus 
La16.611:00Kannus-Toholampi 
Jatkosarja    
Ma2.7 Perho-Kannus 
Ma9.717:00Kannus-Pyhäjärvi 
Ma16.7 Ylivieska-Kannus 
Ma23.718:00Kannus-Toholampi 
Ma30.7 Haapajärvi 2-Kannus 
La4.811:00Kannus-Sievi 
Ma6.8 Haapajärvi 1-Kannus 
Ma13.8 Oulainen-Kannus 
La18.8.11:00Kannus-Halsua 
       

Naperot (G-juniorit)

Piirisarja, C-kori (tulokset)

    -